Vítáme vás na stránkách naší chovatelské stanice Bella Creatura (krásné stvoření). Chovatelská stanice je mezinárodně registrována na FCI.

Pejskové a fenky jsou součástí rodiny, mají pravidelný výcvik, výchovu, kvalitní stravu, odbornou lékařskou péči, ale hlavně milující rodinu a zázemí. Jsou socializováni, jak s dětmi, tak i s jinými zvířaty.

V budoucnu bychom chtěli docílit, aby byly naše vrhy zdravé a kvalitní, ať už ke služební nebo sportovní kynologii, a staly se neodmyslitelnou součástí milujících rodin.

Jestli vás toto povahově úžasné plemeno oslovilo, můžete nás kontaktovat a přijet se s našimi mazlíčky seznámit a dozvědět se tak něco víc, jak o nás, tak o plemenu.

 

Cane corso

Cane corso je pes velmi odvážný a tvrdě brání svého pána a jeho rodinu. Nikdy však nezaútočí jako první. Je výborným hlídacím psem, který k tomuto účelu nepotřebuje speciální výcvik. V případě ohrožení pána, jeho rodiny nebo majetku umí razantně a tvrdě zakročit. K rodině se chová láskyplně, je velmi věrný a rád se mazlí. K dětem má vřelý vztah. S jinými zvířaty v domácnosti vychází dobře, pokud byl s nimi jako štěně seznámen. K návštěvám se zpočátku chová odtažitě a je ostražitý, ale když pochopí, že jeho pánovi z jejich strany nehrozí žádné nebezpečí, je velmi přátelský.


 
Tvorba stranek pro chovatelske stanice